Loading ...
Pzt. - Cum. 09:00 - 21:00

(SEO) ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

pc
Seo Nedir Ve Neden Önemlidir?

SEO arama motorlarının içeriğinizi kullancılarına en iyi önermeye ikna etme sanatı ve bilimidir. Arama Motoru Optimizasyonu size "ücretsiz" olan en değerli trafiği (organik trafik olarak da bilinir) getirir. Arama motorları içerikleri listelerken sayfaların bir çok özelliğine bakar. Arama motorlarına uygun bir site ve içerik oluşturmazsanız siteniz organik (reklamsız) sonuçlarda listenin çok gerisinde kalacaktır.

Arama motoru optimizsayonu iyi olan bir sitenin en büyük avantajı arama motorlarında üst sıralarda yer alarak reklamsız trafik elde edebilmeliridir.

83%
%
Organic Trafik Artışı
52%
%
Hemen Çıkma Oranı Düşer
38%
%
Ziyaretçilerin Sitede Kalma Süresi Artar
27%
%
Sayfaların Ziyaret Sayısı Artar
pc
Arama Motorları Nasıl Çalışır?

Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılarını memnun etmektir. Bir kullanıcı bir şey aradığında en iyi sonuçları sağlamak isterler. Bir kişi Google, Bing veya Yahoo gibi bir arama motorunu kullandığında, bir sorunun çözümünü veya bir sorunun cevabını arıyor demektir. Bu motorlar en yararlı, alakalı ve güvenilir cevabı veya çözümü sağlamak ister.

Arama Motoru Hizmetleri Temel Olarak Bunları İçerir

SEKTÖREL ANAHTAR KELİME ANALİZİ

anahtar-kelime-analizi

SEO UYUMLU İÇERİK DÜZENLENMESİ

SEO UYUMLU İÇERİK DÜZENLENMESİ

TEKNİK SEO

-
image

SEKTÖREL SEO UYGULAMASI

Sektörünüze özel (E-Ticaret ve Kurumsal) seo çalışması yaparken sektörel rakip analizi, anahtar kelime analizi ve dış seo paylaşımları üzerine çalışıyoruz. Sektörünüzü incelerken sizleride dinleyerek seo çalışmalarına başlıyoruz. Çok teknik olmadan sizlerede yaptığımız SEO çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalışıyoruz.

analysis

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ